The Greatest Guide To خرید خانه در استانبول

برخی از ساختمان ها و بناهای قدیمی اورتاکوی، هنوز پا برجا هستند. در این محله بخاطر کافه ها، رستوران ها محیط اطراف و کلوپ های شبانه شهرت زیادی دارد.

شرایط مهاجرت پزشکان به اروپا

طی چند سال گذشته اتباع خارجی از کشورهای روسیه، ایران، عراق، امارات متحده عربی و قطر بیشترین خرید خانه در استانبول را داشته‌اند.

این بدان معنی است که شما می توانید از مزایای یک ساختمان با کیفیت بالا با دسترسی عالی به وسایل حمل و نقل و امکانات و در عین حال با پرداخت قیمت مناسب بهره مند شوید.

خیابانی زیبا، مهم و مدرن که اطراف آن مراکز تفریحی و خرید بی­شماری وجود دارد. دسترسی خوب این منطقه از فاکتورهای انتخاب آن و خرید ملک می‌باشد.

مجتمع های معروف و لوکس که به راحتی به خارجی ها و یا مجرد ها و … اجاره داده نمیشود و شرایط اجاره در انجا سختر میباشد و به اصطلاح مجتمع های خانواده نشین . از لحاظ امنیت و کیفیت مدیریت بسسیار عالی هست .

در مجتمع های مسکونی بجز مراکز خرید مجهز مراکز تفریحی نیز وجود دارد که شما میتوانید از آنها استفاده کنید.

روال اعلام شده برای خرید ملک از پروژه های آماده تحویل بوده و برای پروژه های پیش فروش و خريد آپارتمان در استانبول یا فروش با شرایط افساط بسته به نوع پروژه متفاوت است.

خرید از شرکت ها در پروژه‌های مسکونی: در این روش از خرید بسیار مراقب کلاه‌برداران و سازندگان غیر معتبر باشید. این روش نسبت به وام بانکی ریسک بالایی دارد و لازم است بسیار جستجو کنید تا خریدی مطمئن داشته باشید. در حال حاضر برای خرید ملک در استانبول به صورت اقساطی، پروژه های زیادی توسط شرکت‌های مختلف در حال انجام است که شما می‌توانید در این پروژه ها شرکت کنید و خانه خود را خریداری کنید.

بین سال‌های ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ استانبول از نظر ساختاری تغییر زیادی کرد. در طول سال ۱۹۷۰ جمعیت استانبول شروع به افزایش تندی کرد به این علت که مردم از نقاط مختلف آناتولی برای یافتن کار به استانبول مهاجرت کردند.

علت اختلاف قیمت ویلاها می تواند متراژ، سال ساخت، دوری و نزدیکی به دریا و برخی پارامترهای دیگر باشد.

از آنجا که یک فرد خارجی قبلاً از پروژه شما ملکی خریداری کرده است ، بنابراین مراحل استعلام در دفاتر انجام شده است و ملک مشکلی ندارد.

پس همان طور که ملاحظه می‌کنید با توجه به موقعیت مکانی محله‌ها و امکانات آن، قیمت خانه‌ها و املاک با هم تفاوت دارد.

بدون داشتن این بیمه هیچ‌ کدام از امکانات اساسی ملک از جمله آب و برق به خریدار اعطا نمی‌شود.
منبع : سایت اویم استانبول

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *